LIVECAMs

Nejrůznější organizace z celého světa nabízejí přímé přenosy z odchovů, hnízdění divoce žijících ptáků a ze života druhů, které denně nevídáme. Z dostupných přímých přenosů u nás i ze světa pro vás vybíráme ty nejzajímavější.

Aktuální přenosy

LIVECAM: Tulení mláďata v polském Helu

tuleň kuželozubý

Čtyři tulení samice porodily čtyři mláďata: samečka Omułka a samičky Ostoju, Oceanografii a Okr­zemku. Všechna mláďata velmi rychle rostou, Ostoja dokonce začíná línat.

LIVECAM: Mláďata tuleňů kuželozubých

mláďata tuleňů šedých

Tuleni kuželozubí už mají porodní sezónu na východním pobřeží USA téměř za sebou, ale stále vidět můžete dospělé i mláďata.

LIVECAM: Kolibříci v Kalifornii 2017

kolibřík kalifornský

Samička kolibříka Rossie odchovává v hnízdě o velikosti golfového míčků dvě mláďata. Sledujte každý den cca od 16 hodin.

 

 

Skončené přenosy – těšíme se opět v příštím roce

 LIVECAM: Ostříž lesní v Maďarsku

ostříž lesníOstříži lesní hnízdí v budce na stožáru vysokého napětí v Maďarsku. První mládě se vylíhlo 18. července 2016. Kamera funguje celých 24 hodin.

 LIVECAM: Hnízdění čápa černého

čáp černý páření

Letos sledujeme tři hnízda těchto elegantních brodivých ptáků – v Lotyšsku, Maďarsku a Estonsku.

 LIVECAM: Orel mořský v Estonsku

orel mořskýOrli Anna a Uku hnízdí od konce února, první vejce samice Anna snesla 8. března 2016. Pokud půjde vše dobře, kolem 14. dubna můžeme čekat mládě. Pár se stále páří, snad bude i druhé vejce.

 LIVECAM: Orel mořský v Lotyšsku

orel mořskýLetos se o lotyšské hnízdo vede boj. Samice Durbe, která ochovala spolu s Robertem vloni Durbertu, zřejmě nepřežila zimu. Samec Robert je zraněný a o hnízdo a novou partnerku zřejmě bojuje.

LIVECAM: Štěňata Akita Inu z Japonska

akita inu štěňata

Fenka Godzuki plemene Akita Inu porodila šest štěňat: čtyři kluky a dvě holky. Přímý přenos z Japonska, ideální čas ke sledování od 12 hodin do pozdního večera.

LIVECAM: Albatros laysanský na Havaji

albatros livecam

On-line pře­nos z hnízdění úchvat­ných mořských ptáků na Ha­vaji. Mláďata už jsou pěkně odrostlá, ale stále v chmýří.

(Zobrazeno celkem 3 981-krát, 1 zobrazení dnes)