Zoo zvou na večerní prohlídky

Večerní prohlídky v zoologické zahradě jsou zážitkem. Je možné vidět aktivní zvířata, která během dne spí nebo odpočívají. Kvalifikovaní průvodci pak přidají zajímavosti o životě zvířat i o jejich chovu v zoo. Aktuálně na prohlídky za tmy zvou ZOO Děčín a ZOO Jihlava.

večerní prohlídky ZOO Děčín

Co asi dělají v noci grizzlyové v Děčíně?  | Kredit: Pixabay – Public Domain

Zoo Děčín zve na večerní prohlídky. Zajistěte si včas rezervaci

Děčínská zoologická zahrada připravila na letní prázdniny sérii zajímavých večerních prohlídek. Tuto oblíbenou prázdninovou aktivitu nabízí dokonce ve dvou variantách.

večerní prohlídky mýval

Mnohým zvířatům v noci „svítí“ oči.

Na netradiční zážitky se mohou těšit jak rodiny s dětmi, tak dospělí. „Děti bude během návštěvy zoo provázet kromě lektora i některé z kontaktních zvířat. Prohlídka i výklad bude uzpůsoben dětskému návštěvníkovi a nebudou chybět ani ukázky přírodnin,“ uvedla mluvčí zoo Alena Houšková. Dospěláci pak dostanou fundovanější výklad, a protože pro ně budou prohlídky začínat v pozdějších hodinách, budou moci zažít zoo při zcela jiných podmínkách, než na které jsou zvyklí při obyčejné návštěvě zoo. „V podvečer začíná být většina zvířat aktivní, je tedy velký předpoklad, že návštěvníci uvidí mnoho zajímavého. Na prohlídku doporučujeme vzít si s sebou pevnou obuv a baterku,“ doplnila Houšková. Nejbližší termíny jsou pátek 7. srpna a pátek 21. srpna 2015. Prohlídky pro děti začínají vždy v 19 hodin, pro dospělé pak ve 20.30 hodin. Na prohlídku je nutné se předem objednat. Lze tak učinit na tel.: 412 531 531. Za večerní prohlídku zaplatí dospělý 130 Kč a dítě 90 Kč.

Noc v jihlavské zoo plná zážitků!

večerní prohlídka ZOO Jihlava

Budou jihlavské vydry v noci spát?
Kredit: Redakce ZOO Magazín

I v Jihlavě se jedna z velkých prázdninových akcí pro návštěvníky jihlavské zoo nezadržitelně blíží a proběhne již v pátek 7. srpna a v sobotu 8. srpna 2015. Letní noc v Zoo Jihlava je jedinečná příležitost prohlédnout si zoo večer v netradičním zábavném pojetí. Letošní letní noc má název „ZOOSAFARI PARK“ a návštěvníci se během akce stanou účastníky cesty po safari parku, přičemž budou muset projít různými kontrolními stanovišti. Malí i velcí se mohou těšit na to, že uvidí co se děje v zoo po setmění. Čekají na ně i nejrůznější úkoly, setkání se zvířaty, zajímavé povídání a hlavně spousta zábavy. Na závěr putování po safari se všichni mohou těšit na občerstvení a živou hudbu.

Začátek letní noci bude vždy od 19:00 do 20:30 hodin (v tuto dobu budou jednotlivé skupiny vyrážet po cca 10 minutách do zoo) a ukončení akce bude do 23:00 hodin. Zájemci o účast na letní noci v zoo si mohou akci předem rezervovat na e-shopu Zoo Jihlava, nebo telefonicky. Cena za letní noc v zoo je 150 Kč pro dospělé, děti, studenti a důchodci mají cenu 100 Kč.

I další zoologické zahrady podobné akce nabízejí, bližší informace najdete např. na stránkách ZOO Praha, ZOO Zlín a ZOO Hluboká nad Vltavou nebo ZOO Dvůr Králové.

Zdroj: ZOO Děčín, ZOO JihavaZOO Praha, ZOO ZlínZOO Hluboká nad VltavouZOO Dvůr Králové

(Zobrazeno celkem 400-krát, 1 zobrazení dnes)
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..