SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na DogFest na Střížkově

Psí agility, překážkové dráhy, soutěže a srazy plemen. Zábavu týkající se oblíbených domácích mazlíčků nabídne v sobotu 1. září psí festival DogFest. Akce bude probíhat na pražském Střížkově v Parku přátelství. Aktivity jsou připraveny jak pro psí majitele, tak i pro jejich mazlíčky. Čtenáři Zoomagazínu nyní mohou na DogFest získat 30 volných vstupenek.

DogFest se koná v sobotu 1. září 2018.

Příští sobotu se mohou psí fandové v Praze zúčasnit festivalu DogFest, který nabídne bohatý program: skoky psů do vody, bull sporty, chrtí závody, vystoupení v dogdancing, nebo třeba ukázku zásahových jednotek se psy v akci. Program doplní koncerty, klidová pikniková zóna, besedy s profesionálními kynology či veterináři i atrakce pro děti. 

Čtenáři Zoomagazínu mohou vyhrát volné vstupenky. Stačí nám na redakční e-mail redakce@zoomagazin.cz napsat jména alespoň tří účinkujících, kteří se budou podílet na programu DogFestu. Nápovědu hledejte na webových stránkách akce Dogfest.cz. Výhercům následně zašleme vstupenky e-mailem. Těšíme se na vaše odpovědi!

Zábava čeká nejenom na psí majitele, ale i na jejich čtyřnohé přátele.

(Zobrazeno celkem 265-krát, 1 zobrazení dnes)
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..