PF 2017

Milé čtenářky, milí čtenáři,

druhý rok našeho společného putování za krásami zvířecí říše se chýlí ke konci a 1. ledna načneme již třetí. Přes sto tisíc návštěvníků za dva roky je pro nás potvrzením, že mnoha lidem není příroda, ve které spolu s dalšími druhy žijeme, lhostejná a že má cenu se o její zázraky zajímat spolu s Vámi i nadále.

PF 2017 ZOO Magazín

Budeme se s Vámi rádi setkávat na stránkách ZOO Magazínu, Facebooku i na dalších sociálních sítích (Google+, Twitter). Chcete-li dostávat nové články přímo do Vaší e-mailové schránky, jakmile vyjdou, neváhejte se zaregistrovat v pravém sloupci našeho webu – přece jen sociální sítě nedosáhnou všude.

Patříte-li do do řad příznivců kterékoli zoologické zahrady u nás nebo v zahraničí, přidejte se do facebookové skupiny Máme rádi zoo a sdílejte své fotografie a zážitky s ostatními. 

Těšíme se na Vaše komentáře, dotazy, náměty a nápady, ať již na redakční e-mail, pod články, nebo na sociálních sítích. Jsme moc rádi, když náš obsah sdílíte dál, jedině zapojením dalších lidí můžeme ve vztahu k přírodě dosáhnout pozitivních změn.

A občas se taky jenom zasmát – podívejte se, jak je těžké uklidit výběh pandám, které chtějí trochu „pomáhat“:

Přejeme všechno nejlepší do nového roku a těšíme se na setkávání s Vámi! 

(Zobrazeno celkem 106-krát, 1 zobrazení dnes)
Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..